Translate

pondělí 11. října 2010

11.10.2010


Ahoj všichni, na mou obhajobu: včera večer mi nešel na koleji internet. Minulý týden byl super bláznivej, bylo toho tolik a člověk se opravdu snaží stihnout všechno potřebné za pouhých 24 hodin (samozřejmě se zdravou dávkou spánku). Ale nakonec se to i povedlo s tím, že jsem v sobotu dohnala resty, dokončila zakázku a taky jsme si se Sluníčkem ukradli i trošku času sami na sebe. A v pátek ve škole jsem dokončila tu figuru, se kterou jsem se Vám chlubila v pondělí. Souhlasím s TeSou, že není dokonalá, ale je to moje nejpovedenější a nejvypiplanější figura. Cítím se jako hrdá máma :D.
Jinak ještě k víkendu, rodičové pozvali Sluníčko v sobotu na grilovačku (možná letos poslední) a z ní jsou ty fotky, žádná divočina, začínám zateplovat, tak jsem si řekla, že aspoň navrstvím pásky.
A ještě s něčím se vám musím pochlubit! Koupila jsem si zimní boty, nákup, kterýho jsem se pekelně bála, nakonec proběhl bezproblémově a já jsem si domů spokojeně odnesla přesně ten pár, pro který jsem šla:). Juchuchuuu!!
A co mě čeká a nemine tenhle týden? Zítra referát na Normana Fostera (geniální architekt, protože kdo nezná londýnskou Swiss Re Tower neboli okurku, tak snad nežije na zemi :D), jinak normálně škola a práce a pak vííííííkend se Sluníčkem♥♥♥♥♥

Hello everyone, for my defense: internet didn't work here at college, yesterday. Last week was super mad, there were so many things to do with so little time for it and one really try to do as much as possible in 24 hours ( with healthy amount of sleep). But finally it worked out, I made all duties during saturday, finished that blouse and also stole some free time for my Sunshine. And I finished that figure that I posted on monday on friday. I agree with TeSa that it isn't perfect but itś my best figure. I feel like proud mom :D.
By the way, my parents invited Sunshine for BBQ on Saturday (maybe last this year) and it's where are these pics from, nothing wild, I started wearing warmer clothes, so I at least layered belts.
And I have something to share with you! I bought winter boots, I was so frighten about it this season but surprisingly I left that store with exactly that pair of boots that I chose at internet. Yeeeeeeeeeah!!
And what is on the list for this week? Tomorrow essay about Norman Foster (genial architect because who doesn't know Swiss Re Tower (cucumber) in London doesn't even live at Earth:D), than school and work and than finally weeeeeekend with Sunshine♥♥♥♥♥sweater Lindex, turtleneck Tezenis, jeans Gas, black belt HandM, red belt granny's, shoes italian shoe shop in Olomouc
Děkuju Sluníčko za fotečky! Thanks Sunshine for those pics!A zde je mantra pro tenhle týden:
Here is this week's mantra:

4 komentáře: