Translate

pondělí 14. července 2014

Téměř po roce

Je to necelý rok, co jsem psala na blog naposledy. Znáte to, priority. Začalo to došíváním vlastní kolekce pro loňský Arcolor, přes nabídku skvělé brigády a skončilo u tvorby kolekce pro letošní rok.
Blog mě sice bavil, ale nikdy jsem nežila jen pro to, abych se mohla fotit v outfitech a každý den psát nové posty. Obdivuji Vás všechny, které do toho dáváte všechno a Vaše blogy se pořád rozrůstají a posouvají dál.
Já naopak za ten rok došla k tomu, že raději sedím u šicího stroje a nad návrhama než u počítače.

ALE oslovila mě firma Tima, jestli bych nechtěla plavky na testování a jelikož mám slabost pro české firmy a návrháře, neváhala jsem ani chvilku, nabídku přijala a tak vznikl tento článek.

MiciMathonka

Měla jsem hodně konkrétní představu, co se vršku týče. Chtěla jsem podprsenkový střih, s pořádnými ramínky, co udrží prsa ve správné výšce a taky vysoký střed mezi košíčky, aby vše zůstalo jak při pohybu tak válení na dece na svém místě. Líbí se mi, že ramínka jdou zapnout i na překříženo nebo zavázat za krkem a navíc kovové háčky mají pojistky, aby se ramínka nevyhákla, což je další plus.

MiciMathonka

V letošním katalogu s plavkami TIMO jsem si našla vítěze, přeměřila se a napnutě čekala až plavky dorazí. Vybrala jsem si tmavě modrou variantu s detaily v růžové s bílým puntíkem, protože má láska k modré je v současnosti na maximu. Co mě opravdu napínalo, byl fakt, že k vršku, který si vyberete, se Vám podle jejich tabulky velikostí automaticky přiřadí spodek. A pokud máte stejně jako já o velikost větší pozadí a boky, než vrch těla, je očekávání plavek opravdu napínavé.

MiciMathonka

Plavky přišly, já si je netrpělivě vyzkoušela a byla jsem příjemně překvapená, podprsenka sedí, jako by byla šitá na mě, kalhotky také sedí, i přes to, žejsem zvyklá si je kupovat o číslo větší, aby se mi na bocích nezařezávaly a nedělaly mi muffin. Moc se mi líbí i samotně zpracování plavek a co mě dostalo je fakt, že v podprsence, v bočních dílech košíčků, které přechází do ramínek je všitá taková pevná černá síťka, která pěkně podepře prsa a trošku je natlačí k sobě. Takže pokud máte stejně jako já méně pevná prsa, i přes to, že tento model nemá zpevněné košíčky, tyhle plavky sedí!

MiciMathonka

Chtěla jsem Vám sem dát i odkaz přímo na tento model, ale asi jsou vyprodané, v e-shopu jsem je nenašla.
Jak se Vám líbí?

Moje finální hodnocení je rozhodně pozitivní, od příjemné komunikace s paní zastupující Timo, přes rychlé vyřízení objednávky po kvalitu a "fit" samotných plavek. Pokud Vás nebaví nebo neuspokojuje nabídka řetězců a toužíte po kvalitních českých plavkách, navštivte jejich stránky, protože mimo samotný e-shop je značka Timo zastoupená v řadě specializovaných prodejen se spodním prádlem, takže není problém si je zajít vyzkoušet.

Přeji Vám úspěšný týden

Mici

3 komentáře:

 1. Já jsem plavky našla, jsou tady a jsou krásné.
  http://www.timo.cz/cs/plavky/61313-damske-plavky-8682.html
  Od Tima kupuji podprsenky a když vidím, jak krásné mají plavky, tak zkusím i plavky :)
  J.

  OdpovědětVymazat
 2. říkala jsem si co je stebou, plavky jsou krásné :) ty jsi ostřihaná? měla jsi krásné dlouhé vlasy :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ty plavečky mají krásný střih.. opravdu se ten vršek hodí i někam na hrani voleje a tak, protože se nehne ani o pid :)
  http://katlynsfashion.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat