Translate

úterý 26. června 2012

VBA

Dostalo se mi té cti, že jsem byla nominována na blozích neznamnudu a ba_bum na Versatile Blogger Award. VBA je rostoucí seznam toho nejlepšího, nejčerstvějšího ( podle názoru nominujícího) , co se napříč blogosférou urodí. Je mi velkou ctí, že zrovna můj blog se líbí a někomu připadá vyjímečný a proto holkám ještě jednou děkuji.
Takže jděte SEM, kde jednak najdete button na blog, pravidla a samozřejmě celý seznam oceňených.


Dalším krokem je na sebe něco prásknout:
1. Bojím se holubů, ale jednou jsem jednoho nakopla, holt nestihl uletět.
2. Propadla jsem zmrzlině Bananalicious z lidlu, jednou mě v ní pohřbí.
3. šílím, když mi vletí nějaká breberka do nosu :)
4. zbožňuji taneční/hudební filmy, vždycky sedím našponovaná a hltám každou vteřinu
5. propadla jsem longboardu a to už v loni, kdy většina lidí, co na něm teď honí jeho trendovost ani nevěděla, jak takový dlouhý prkno vypadá :D

No a teď už jen zbývá nominovat svoje oblíbence. Rozhodla jsem se,že jich nebude 15, ale jejich kvanititu nahradím kvalitou.

Začneme hezky s Martinkou, mojí blogerskou skřítkou, která skvěle píše a má kouzelný styl v oblékání. A to, že vypadá na 12 let, vás jen utvrdí v potřebě ji chránit :).Potom je tu 11 koček, ženský, který to taky dělají po svém a hlavně blogují o českých mladých designérech, což je úžasné a hodně důležité, podle mého názoru.Protivná blondýna je držtička prořizlá, která se s ničim nese*e a obdivuji také její rešerše a články podložené spoustou důkazních materiálů v podobě screenshotů.Potom také Olga, která píše skvělé články o stylu, trendech, chamtivosti a tak různě, každý jeden stojí za přečtení.A nakonec jsem si nechala Shey, která stejně jako já ráda šije a přetváří kousky ze sekáče. To je ode mě pro dnešek všechno. Zítra outfit?

MICI✄

P.S. Finally got google translate, so all non czech/slovak readers can enjoy full posts without my ehmmmm  mistake english :).

10 komentářů:

 1. Gratuluju :))

  Zvu vás na svůj blog :)
  http://fashionpuding.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Takhle mně oceňovat se ti zachtělo, jo?
  Tak uvidíme, co se s tím dá dělat. :D
  (Ale ne, jsem z té chvály naměkko. Fakt.)

  OdpovědětVymazat
 3. já se holubů nebála do té doby, než na mě začali útočit :D

  OdpovědětVymazat
 4. Taky jsem se holubů nebála až do minulého měsíce.. si tak sedím na zastávce čekám na bus a vedle mě sedí důchodkyně s manželem a vytahuje rohlík... a na té zastávce je spousta holubu ale k lidem nelezou. No a těch lidí tam bylo najednou asi 30 protože příjezd busu se už blížil a ta ženská začala holubum házet rohlíky! A oni přiletěli a byli všude a po minutce už pohoda tak to ignoruju a čtu si a vona zas vytáhla rohlík... a jak tam chodili ti lidi tak kvuli jejich pohnutí se všichni ti holuby zvedli a letěli nahoru a prostě ééééé měla jsem nějaký divný prach na knížce.. možná i ve vlasech, nechci na to myslet. Od té doby na ně koukám s velkým despektem :D
  A na longboard se bojím postavit.. já neumím ani na kole, asi to bude tím, občas nemám jistotu ani na vlastních nohách

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak to by mi vadilo, mozna bych i pani neco rekla, nebo radsi sla pryc..

   Vymazat
 5. máš super blog :)

  budem rada, ak navštíviš môj blog, a možno by sme sa mohli navzájom follownuť? :)


  http://moonlightdreams-miadra.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat