Translate

úterý 20. března 2012

S větrem o závod

Zase tak divoké to moje ježdění není (zatím:D), ale nedělní (letošní první) projížďku se Sluníčkem jsem si skvěle užila.
A abyste věděli, tak není nad to, když vám váš přítel věnuje prkno, které sám vyrobil a vy se asi 5 minut na to na něm rozsekáte :).
Photos: thanks, Sunshine♥♥♥

Note: any advice with translate buttons? blogger shows me, that they are unavailable at the moment like all the time I try it :(.Tips would be VERY welcomed! THANKS!!

MICI✄

12 komentářů:

 1. even if I don't understand a word, I think the photos show that you had a success skating with this board, right? Great! Congrats!
  thanks for your sweet comment today! I think you can buy grey sweatshirt blazers like this one everywhere - don't they have one at hm at the moment? or zara?

  xxx Anita

  and p.s. I followed you, perhaps you follow me back if you like my blog? that would make me very happy!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Yes, I had very successfull day, I want to add translate buttons here, but it shows me that they are unavailable in the moment:(. thanks for your tips with blazer.
   I follow your blog with bloglovin' and via blogger!

   Vymazat
 2. Jee, zavist! Ja sem na vsechny druhy prken na jezdeni, zvlast kdyz je handmade, to musi byt parada:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no to tedy, je hrozne sikovnej, snad ho to bude jednou zivit, protoze kdz vidim s jakou chuti to vymysli, rysuje, lepi a opracovav, tak to je nadhera..

   Vymazat
 3. super fotky

  http://sienastyle.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 4. jé, to bych taky chtěla...akorát jedna podmínka - nepostojím na prkně ani milisekundu..:D ale určitě bych s ním byla děsně kůl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak to si pis, ze bys na nem byla desne kůl, mrkej na me. to ja bych na nej v zivote nestoupla, kdyby me misak nevyhecoval at to zkusim :)

   Vymazat
 5. páni, tvé mužisko je šikovné! :)

  OdpovědětVymazat
 6. důležitý je umět se s nim dobře vyfotit, jezdit na něm je až druhá věc ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pomalu ale jiste se ucim, jinak bych se nefotila, to opravdu neni muj styl :)

   Vymazat