Translate

úterý 22. února 2011

23.02.2011

FOTAPLNÝ POST :)

Ahojte koťátka! Jaký jste měli víkend? Já luxusně odpočinkový oproti tomu předešlému. Ale dneska to bude spíše o fotkách, než o textu. V první řadě outfitovky z nedělní procházky. Vidíte, jak nedočkavě vyhlížím Jaro? A ona to byla jen ta zlá babizna Zima, co se převlíkla do šatů ze sluneční záře a paprsků! Svině jedna.
A tady bych vás ráda upozornila na můj milovaný rockabilly pásek z Kreepswille666.com, ještě jste s ním tu čest neměli, ale je to můj oblíbenec. Troufám si říct, že váží tak třičtvrtě kila (přezka), takže super na sebeobranu místo boxera :D.

Kabát/coat HandM, šála/scarf + čepice/hat + košile/shirt Sisley, jeans secondhand, pásek/belt Kreepswille666, botky/boots vagabond
Děkuju Sluníčko, za krásné fotečky ♥♥♥Mno a jak jsem tak pročítala při pondělku TextilJournal, tak jsem našla super článek, který bych ráda ocitovala: ...Trendy pro Jaro/Léto 2011, ale i Zimu 2012 přinášejí několik témat: přetrvává inspirace uniformami, přičemž vedle těch vojenských může jít i o jiné pracovní oblečení nebo školní uniformy.....

No a takto to vypadá v praxi ↑, a tohle je varianta "trés chic" ↓ :D
A nakonec pár fotek z 37. veletrhu Styl a Kabo:

Země zaslíbená v podobě stánku značky Iron Fist

Kolekce Plus Size z Ateliéru UMPRUM (pod vedením prof. Ťapťucha).


Best of (podle mého názoru) z Top Styl Designera 2011:

Tři modely z vítězné kolekce Miroslavy Horké nesoucí název PROFILO:A nakonec aby nebylo náhodou málo obrázků mrkejte na TOHLE! Budou vám oči přecházet, netvrdím, že ze všeho, ale myslím, že si tam každá z nás najde svou srdcovku ,).

Mějte se krásně.

MICI✄

6 komentářů:

 1. v brýlích ti to sluší! úplná micina=) mám stejné monterky, takže říkáš, že je mám vytáhnout a trávit v nich jaro??=D

  OdpovědětVymazat
 2. Iva: no jasne, monterky rules :D! dekuju, tak to ja ty bryle budu ncoit castejc, kdyz mi tak slusi ,)

  suzinqa: dekuju, to je sekacovej ulovek :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ten tvůj fialový kabát je super!

  OdpovědětVymazat
 4. dekuju, je to moje no.1 nenosim ted nic jineho :)

  OdpovědětVymazat